Sirup Močopohlavní aparát TOPVET

Kód: 60217
Neohodnoceno
Značka: TOPVET
od 398 Kč od 355 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Při akutních i chronických zánětech.

Detailní informace

Obsah: 1000ml
Na objednávku | 60217
Můžeme doručit do: 9.7.2024
398 Kč
355 Kč bez DPH
Obsah: 5000ml
Na objednávku | 60267
Můžeme doručit do: 9.7.2024
1 498 Kč
1 338 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Sirup Močopohlavní aparát TOPVET

SIRUP MOČOPOHLAVNÍ APARÁT

Veterinární přípravek pro koně​

O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře při problémech v oblasti močopohlavního aparátu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře při akutních i chronických zánětech.

Lichořeřišnice větší - jedná se o účinné rostlinné "antibiotikum" sloužící jako podpora při akutních i chronických zánětech. Brusinka obecná - je zdrojem antioxidantů, které pomáhají tělo chránit před volnými radikály a oxidačním stresem. Brusinka podporuje správnou funkci močových cest a inulin v ní obsažený tlumí záněty. Echinacea (Třapatka nachová) - tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím.

Složení: Invertní fruktózový sirup, Lichořeřišnice větší vodný extrakt, Brusinka obecná vodný extrakt, Třapatka nachová vodný extrakt, Vitamín C

Návod k použití: Hříbatům podávejte 10 ml přípravku 2 × denně. Pro dospělé koně podávejte 20 ml 2 × denně. Podávejte ještě 10 dnů po vymizení klinických projevů nemoci. Pro zajištění účinnosti je nutné podávat 2 × denně! Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňkové krmivo
Obsah: 1000ml, 5000ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: