Humátové tablety - Protectin TOPVET

Kód: 60473
Neohodnoceno
Značka: TOPVET
158 Kč 141 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
6.6.2024

Humátové tablety - Protectin PRŮJEM, SLIZNICE, IMUNITA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Humátové tablety - Protectin TOPVET

Veterinární přípravek pro psy

Humátové tablety PROTECTIN - účinnou látkou jsou přírodní huminové a fulvinové kyseliny. Podávání huminových kyselin prokazatelně snižuje projevy průjmů. Naše produkty jsou výhradně přírodního charakteru a výrazně posilují přirozené zažívání všech domácích mazlíčků. Při preventivním podávání 1x za 14 dní eliminujete výskyt průjmů na minimum. Druhým mechanismem účinku je vytvoření ochranného filmu na sliznici střeva, čímž je minimalizována adsorpce endogenních i exogenních toxinů z jeho lumina. Zlepšují metabolickou aktivitu organizmu, a tím zvyšují využitelnost živin. Vykazuje imunomodulační, profibrinolytickou, antikoagulační, antibakteriální a virucidní účinek. Tlumí mutace a nádorové bujení. Vykazuje estrogenní aktivitu.

Návod k použití: na 10 kg živé hmotnosti 1 tableta denně. Přípravek je vhodné podávat při průjmech nejrůznější etiologie a dietetických problémech.

Složení: humát draselný, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý

 

Jedna tableta 225 mg

Denní dávka

(2 tablety na 10 kg hmotnosti)

Humát draselný 202,5mg 205,5 mg

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Balení: 90ks tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: