Repelent pro koně Farnam Tri Tec Fly - 946 ml

Kód: 86089
Neohodnoceno
Značka: Farnam
1 220 Kč 1 008 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
12.6.2024

Vysoce účinný repelent pro koně s obsahem opalovacího krému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repelent pro koně Farnam Tri Tec Fly - 946 ml

  • Repelent je vhodný při klidovém režimu i mírné fyzické zátěži.
  • Nedráždí citlivá místa.
  • Zajišťuje dlouhodobou ochranu proti zmíněným parazitům.

Velmi účinný repelent vhodný na pastviny a mírnou fyzickou zátěž. Obsahuje sluneční krém. Odpuzuje a zabíjí mouchy a další hmyz 7 až 14 dní na jedinou aplikaci. Zabíjí a odpuzuje mušky koňské, pokojové, stájové, venkovní, lesní a pastvinové. Dále chrání před komáry, moskyty, ovády, vší a klíšťaty. Obsahuje sluneční krém a chrání tak zejména koně bez pigmentu. Recept na bázi vody, který nepodráždí citlivá místa.

TRI-TEC14™ FLY REPELENT je kapalný insekticid v rozprašovači určený k přímému použití, působící proti mouchám domácím vyskytujícím se v blízkosti koní. Zajišťuje dlouhodobou ochranu proti zmíněným parazitům.

POKYNY K POUŽITÍ:
Před použitím dobře protřepejte dávkovací flakón. Přípravek nastříkejte na místa s hojným výskytem much, aplikujte 5 stříknutí na každý m². 
 Aplikujte na čisté a suché místo. Před nanesením lze aplikované místo umýt šamponem. Může být aplikován jako sprej nebo nátěr. Při aplikaci jako nátěr používejte gumové rukavice. Vyvarujte se aplikaci přípravku do očí, nosu nebo huby. Aplikujte hojně pro nejlepší výsledky. V počátku reaplikujte každých 5-7 dní v normálních klimatických podmínkách. Jakmile se ochrana postupně buduje, reaplikujte každých 10-14 dní podle potřeby. Pro kontinuální zachování ochrany reaplikujte také po každém umytí, sprchování nebo silném dešti.

 

Produkt je registrován na Ministerstvu zdravotnictví pro prodej v ČR.
Číslo schválení MZDR 18375/2017/SOZ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: